Naujiena

UAB „Molėtų šiluma“ kviečia prisijungti prie socialinės iniciatyvos ir atsisakyti popierinių sąskaitų

2023 04 03

Vartotojus vis dar gaunančius popierines sąskaitas už šilumą ir kitas komunalines paslaugas UAB „Molėtų šiluma“ kviečia prisijungti prie socialinės iniciatyvos ir atsisakyti popierinių sąskaitų.

Sąskaita išsiųsta elektroniniu paštu vartotoją pasiekia greičiau nei siunčiama paprastu paštu. Sąskaita nepasimeta ir išvengiama atvejų, kai dėl netvarkingų pašto dėžučių popierinės sąskaitos nepasiekia savininkų. Taip pat sąskaitas vartotojai gali apmokėti per elektroninę bankininkystę – taip sutaupomas ne tik laikas, bet ir išlaidos nuvykimui į įmokų surinkimo vietas.

Atsisakydami popierinių sąskaitų spausdinimo prisidedame prie gamtos tausojimo – mažėja medienos bei energijos išteklių, reikalingų popieriui apdirbti, naudojimas. Popierinių sąskaitų atsisakymas mažina ir bendrovės sąnaudas sąskaitų formavimui ir pristatymui, mažėjant išlaidoms mažės ir pačios sąskaitos už komunalines paslaugas.

Vartotojas norėdamas gauti UAB „Molėtų šiluma“ ir kitų, komunalines paslaugas teikiančių, įmonių sąskaitas į elektroninį paštą, tiesiog turėtų nusiųsti prašymą el. pašto adresu kac@moletusvara.lt arba paskambinti telefonu 8 383 51105, arba atvykti į Vieningą klientų aptarnavimo centrą - Statybininkų g. 8, Molėtai, UAB „Molėtų švara“.

Savitarnos portale sąskaitos nieko nekainuoja
UAB „Molėtų šiluma“ siūlo ir kitą būdą, kaip atsisakyti popierinių sąskaitų už šilumą, karštą vandenį ir kitas komunalines paslaugas. Tiesiog visi vartotojai, gaunantys sąskaitas, gali prisijungti prie Vieningo klientų aptarnavimo centro savitarnos portalo https://savitarnamoletai.mokesta.lt ir naudotis šio portalo paslaugomis: gauti jame  sąskaitas, matyti sąskaitų istoriją, deklaruoti skaitiklių rodmenis, peržiūrėti sukauptą informaciją, sąskaitas apmokėti naudojantis elektronine bankininkyste.


Informacija atnaujinta2023-04-19